SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Objekti me qera ne magjistralen Gjilan-Bujanoc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
ID e produktit :
104577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjindet ne rrugen magjistrale Gjilan-Bujanoc, Objekti eshte 3 katesh. Varsisht nga marveshja mund te jepet edhe i ndare,KATI 1 dhe Kati 2. Cmimi sipas marveshjes

+377 44 132 814
Informata rreth publikuesit
Fitim
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »