SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me Qera ne Dardani
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
104608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensionin ERONA shpk jep banese me qera ne Dardani afer vives ne rrugen kryesore. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme po ashtu banesa eshte me ngrohje te qytetit.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo


Per me shume Info na kontakto ne kete nr: +38649394111 Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »