SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ BANESE NE PRISHTINE DHE FUSHKOSOVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
104618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banes ne Prishtine, nuk ka rendesi lagja. Kam kerkesa per cdo lagje nga klientet e mi.

Cmimi te jete i arsyeshem!

Te interesuarit per shitje me te shpejte te banesave le te lajmerohen ne keta numra te telefonit:

Na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555
049 60 80 70 (viber)
e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »