SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen "Qendresa"
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
104646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen "Qendresa", shtepia ka 350 m2, P+2, ka kete renditje :
dhome dite
kuzhine
5 dhoma te gjumit
3 banjo +wc
5 ballkone
depo
garazhe.
= Shtepia poashtu ka 4 ari oborr, nxemje qendrore, invertor te rrymes, rezervuar uji.
Cmimi eshte 230.000 euro, per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »