SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Kalabri
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Kopsht
ID e produktit :
10468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira shtepia ne lagjen Kalabria, shtepia eshte 3 kateshe, dhe posedon 6dhoma gjumi, dhome dite, kuzhine, dhe ne katin e 3 i gjithe kati eshte hapsire pa ndarje. Shtepia eshte e mobiluar ekstra.
Cmimi: 1500 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »