SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia afer Mini Max ne Arberi - PRISHTINE
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne lagjen Arberia afer Mini Max-it.Ka 2 ari e gjysme truall .Shtepia eshte dy kateshe me dy hymje, ne katin e pare ka nje dhome gjumi , banjo , sallon dhe kuzhine ndersa ne katin e dyte dy dhoma, kuzhine dhe nje banjo . Ka izolim te mire ,nxemje qendrore dhe garazhe , terasa ne katin e dyte eshte 20 m2 , dy ballkone. Çmimi sipas marrveshjes poashtu bejme nderrim me banesa ne Prishtine . Nr. 045-357-150
Informata rreth publikuesit
Musa
Prishtinë
045-357-150
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »