SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese 78m2 ne qender prapa teatrit kombetar!Delta
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
104709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,shpajz,ballkon.Ndodhet ne katin e pare dhe ka orientim kah lindja-jugu dhe perendimi.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »