SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Dragodan
Çmimi :
€620,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:03
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
104764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi ne shitje në Dragodan, shtëpija 3-katshe posedon 400m2, dhe 4 lokale, me 7 ari toke.Cmimi 620.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »