SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me infrastrukture moderne
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
104765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira shtepia me infrastrukture moderne ne Veternik,Prishtine perballe qendres tregtare Grand Store.Shtepia ka nje siperfaqe prej 700m2 me nje plan modern dhe te pershtashem per qdo funksion.Zyre,Spital,Ambasade etj.Ju mirepresim 049/168-123
Informata rreth publikuesit
Dona Tromb
Prishtinë
049/168-123
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »