SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITEN) BANESA në Fushë Kosovë (Sipërfaqe të Ndryshme)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
104767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat në Fushë Kosovë me Siperfaqe te ndryshme. Lokacioni: afër Shkolles "Mihal Grameno" dhe afër Rrethit në qënder. Banesat janë të gatshme për Banim.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »