SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepen me qira banesat 100m2 lagjja Marigona 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
104769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepen me qira banesat nga 100m2, ne lagjen Marigona 1. Objekti eshte shtepi me sistem banesor dhe ofron kushte shume te mira jetese. Banesat jane te mobiluara dhe kane kete renditje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- terasa
Objekti ka nxemje qendrore me rryme dhe oborrin me gjelbrim dhe parking.
Qmimi i qirase eshte 350euro plus shpenzimet.
Qmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »