SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE NE ULPIANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana perballe AAK=se. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe 2 ballkona.
Banesa eshte e mobiluar mire
Kontakt_VIBER_ARBERI
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »