SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje Gjakove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
104781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te Gjakoves te Procredit Bank , banesa posedon 115 m2 ka 3 dhoma nje koridor nje kurzhine nje shpajze dhe nje banjo . Eshte ndertim i ri.
Ju do jeni banuesi i pare.
Presim Bleres Serioz., qmimi i volitshem .
Per me shume informata kontakto ne numrin e telefonit
044/122-926
049/122-926
Informata rreth publikuesit
Enis
Gjakovë
0038649826284
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »