SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT SHES LOKALIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
104782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES LOKALIN NE LAGJEN DARDANIA RR. IDRIZ GJILANI DARDANI PRISHTINE .
ESHTE E PERSHTATSHME PER CFARDOLLOJ VEPRIMTARIE.
NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:
+37745668985 DHE +37745505185
Informata rreth publikuesit
Valbona
Prishtinë
+37745668985
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »