SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa 97m2 L.Bregu i Diellit M1
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:52
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
104783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97m2 në Prishtinë në Lagjen Bregu i Diellit, afer shkolles "Iliria", kati i III-të ndertim i ri, afer perfundimit. I gjithe dokumentacioni ne rregull (parakontrata behet te NOTERI)
Banesa posedon :
3. dhomë te fjetjes,
1. sallon me kuzhi
1. koridor,
1 shpajz,
2. banjo dhe
2. ballkona.
Çmimi: 800€/m2

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »