SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm banes apo shtepi me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
104825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi qift dhe kerkojm banes apo shtepi ke qera te mobiuara. Na kontaktoni ne 045 500717 , 044 151 196 ose ne 044 780 480 .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerta
044 500717 ose 044 151 196
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »