SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne rrugen adem jashari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
104831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lokali ka 3 kate dhe i vendosur ne vend me qarkullim te madh
Nr kontaktit 049 140 344
Informata rreth publikuesit
Krennar
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »