SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira me dy dhoma te gjumit ne rr. B.
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
104855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me dy dhoma te gjumit ne rr. B, me çmim te volitshem.
Banesa eshte ne aktin e trete, ka nje dhome dite me kuzhien, dy dhoma te gjumit, abnjo, shpajz dhe terase.
Banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhine eshte.
Çmimi eshte 200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »