SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne Bregun e Diellite, afer Qerimi1.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
104889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira ne Bregun e Diellite, afer Qerimi1.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, shpajz dhe terase.
Banesa eshte gjysem e mobiluar por me mundesi mobilimi me mobile te reja.
Çmimi eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »