SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Lokali Me Qera Afer (Swiss Diamond)
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
104953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep me qera lakalin afer (swiss diamond) lokali ka siperfaqe prej 85m2 eshte ne katin e pare(1) Lokali eshte ne fazen perfundimtare te renovimit, po ashtu ka Banjo dhe Ballkon

Qmimi eshte 1000euro i diskutueshme


Per me shume Info kontakto ne kete nr: +3864939411
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »