SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) 3BANESA EKSLUZIVE-RENT FLAT
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj edhe nje Banese eksluzive ne qender te qytetit ndertim i PRIME GROUP,Afer 40 kateshit , kati i tete dhe nente,
Banesa eshte extra e Mobiluar, te paperdorura, posdeon,Sallon me Kuzhin, Dhome e fjetjes, banjo ballkon,korridor, me pamje Fantastike te qytetit,
Per Qift ose nderkombetar
Qmimi sipas Marrveshjes
Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794 dhe 045 190019
arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »