SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa 80m2 kati i pare afer Pallatit te Drejtesise
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 80m2, ne katin e pare, mbrapa Pallatit te Drejtesise afer Fshatit Amerikan ne Prishtine e Re. Banesa eshte e mobiluar dhe funksionale, ka keto hapesira;
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
Qmimi i qirase eshte 250 euro plus shpenzimet.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »