SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NE TIRANE, SHQIPERI SHITET NJE DYQAN PREJ 36 M2, TEK AMBASADA AME
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '13
ID e produktit :
10504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE TIRANE, SHQIPERI SHITET NJE DYQAN PREJ 36 M2, TEK AMBASADA AMERIKANE RRUGES PER TEK QYTETI STUDENTI. DYQANI ESHTE NE BUZE TE RRUGES DHE SHITET ME CMIMIN PREJ 130.000 EURO. AKTUALISHT ESHTE I DHENE ME QERA.

KONTAKT: 00355672572926
Informata rreth publikuesit
Saimir
Prishtinë
0672572926
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »