SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE NE SHESH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen extra te mobiluar me qira banese ne qender te Prishtines me saktesisht perball qendres se penzionereve . Banesa eshte ne katin e 4. Posedon dhome gjumi, sallon, kuzhine, dhome trepezarie, banjo dhe ballkon. Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme . Qmimi i diskutueshem.
Kontakt 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »