SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Breg te Diellit
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tridhomeshe, 100m2. Banesa ka flete poseduse, eshte ekstra e renovuar, ka dy dhoma te gjumit, sallon me kamin te shfrytezueshem, dy banjo me jacuzzi dhe balkon. Banesa ka 24 ore furnizim te ujit , nxemje qendrore te qytetit dhe sigurim me alarm. Banesa eshte ne Bregun e Diellit afer Qendres Tregtare, perball banesave te Onteksit, ne perdhes. Po ashtu ka bodrum .Nr. i kontaktit: 049 592000 ose 045 505 201
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
049592000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »