SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE lAGJEN FIDANISHTE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
105109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen fidanishte shtepia gjendet afer ambulates ne fidanishte shtepia ka edhe nxmeje qendrore dhe kuader te shtepis jan edhe dy puntori jane ne 150 m kurse tjetra eshte 500 metra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Pejë
37744125448
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »