SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2, dhomshe 64m2 kati 6 Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dardani (te Kurrizi, afër Orës), me sipërfaqe 64m2 kati 6-të. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë me trapezari, 1 dhomë gjumi, 2 banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »