SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me Qera Te Fakuleti Teknik
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
105158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep banes me qera te fakulteti teknik Rr Haxhi Zeka.banesa eshte me siperfaqe prej 115m2 eshte ne katin 1 eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Qmimi 350euro i diskutueshem

Banesa Leshohet per:

Nderkombtar
Familjar
Zyre

Banesa Posedon :

3 x Dhoma gjumi
1 x Sallon + Kuzhin
2 x Ballkona
1 x WC
1 x Banjo
1 x Shpajz

Per me shume Info na kontakto ne kete nr: +38649394111 Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »