SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj shtëpin 3 katshe me qira
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
105212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka: 2 Sallona 6 Dhoma gjumi 1 Kuzhin 1 Atele 2 Banjo 3 Ballkona Garazha dhe podrum Kopsht shum te bukur gjindet ne Lagjen e Spitalit te mjeksia familjare ose afër shkollës Pavarsia Mati 1. tel +386 49 592 662 vajberPostuar nëpërmjet celularit
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Prishtinë
386 49 592 662
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »