SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 1 dhomshe 16m2 kati Përdhes Ulpian
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
16 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
10522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere) , në Ulpianë te Llesna (përball Fakultetit Filozofik), me sipërfafqe 16m2, kati Përdhes e ulët.Banesa ka 1 dhomë , 1 banjo dhe korridor. Komplet e mobiluar

Çmimi: 150€

044443349
044248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Ulpian [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »