SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagjja e spitalit,rruga Beqir Kastrati kompleksi Hoxha Invest Group
Banesa ështē e mobiluar komplet
Renditja :
1- dhome te fjetjes
1- dhome per femije
1- sallon me kuzhine
1- banjo dhe
1- ballkon
Kontakto :
+377 44 14 47 24
Shpetimi
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »