SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588

Lokacioni: Mbrapa PTK afer Shk.F. Dardania dhe Xhemajl Mustafa

Siperfaqe: 65 m2

Kati 7

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi 60.000 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »