SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
105325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne Bregun e Diellit afer qendres Tregtare,banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:Sallon,Kuzhine,Trapezeri,dhome te gjumit,banjo,ballkon
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »