SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Banesa ne Qender
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim
Banesa ka kete renditje:Sallon,Kuzhine Trapezeri,Dy dhoma gjumi,dy banjo,Shpajz,dy ballkona,hapsire per parking,kendin e lojerave per femije
Banesa leshohet per nderkobtar apo familjare
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »