SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira ne Pejton
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Parking Privat
ID e produktit :
105329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Pejton,eshte me hyrje te veqante dhe ka kete renditje:Sallom me Kuzhine,dy dhoma te gjumit,banjo,ballkon,parking privat,ngrohje qendrore
Banesa leshohet vetem per familjar apo nderkombtar.
Qmimi 500 Euro, shpenzimet tjera,ngrohje,uje rryme,mbeturina perfshihen ne kete qmim
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »