SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet objekti me qira per zyre
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
105333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti ndodhet ne Qytetzen Pejton,afer Restoran Fjala.
Objekti ka gjithsejt 250m2 dhe eshte e pershtatshme per zyre,dhe ka kete renditje:6 dhoma,3 banjo,hapsire parkingu privat.
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »