SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
105336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Zyre me qira te Qafa afer Restoran De Rada,
Zyrja eshte ne katin e I-re me pamje nga rruga kryesore,dhe ka 50 m2,eshte komplet e pajisur me inventar per zyre
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »