SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Leshoj Banese mbrapa Sllovenia Sportit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese tek Sllovenia Sportit e mobiluar kati i pare,
Banesa Posedon Dhome, Kuzhinetrapezari, koridor, ballkon, dhe Banjo,
Kontakt _Viber_Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »