SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE TE TREGTIA-230
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira kati i dyte me pamje nga jugu,
Banesa posedon,Dhome dite me trapezari dhe Kuzhine,korridor,ballkon, banjo dhe dhome fjetje.
Banesa leshohet per qift ,Studente,Familjar,
Qmimi i Volitshem
Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »