SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE EKSLUZIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa eksluzive shume afer qendres se qytetit ne lagjen tophane,
Salloni me trapezari 32 m2
Kuzhina 14 m2
dhome e fjetjes
dhome pune e cila mund te shendrrohet ne dhome fjetje
koridor i gjate me nje pllakar dhe dollap per mbathje
banjo e madhe (lavatriqe eshte edhe thares0
Ballkon rreth 9 m2 me mundesi qe dritaret te hapen
pamja e mire eshte tere diten e ekspozuar diellit,ka nxemje qendrore,por deri ne mbremje nuk ka nevoje te ndezet se banesa ka izolim te mire,kati i VI,lifti punon rregullisht dhe uje ka 24 h,hyrja ka mirembajtje,e tera e renovuar para 2 jave

Kontakt _VIBER_ARBERI
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »