SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)SUPER OFERTE BANESE _EKSLUZIVE_350
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne lagjen Arberia 3 ne Prishtine.
Banesa eshte 3 dhomshe dhe gjindet tek kompleksi banesor Tregtia.

Me te gjitha kushtet per nje banim komod duke u bazuar ne ate se eshte extra e mobiluar si dhe posedon 1 dhome dite se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe nje toalet te vogel, depo per vendosje te gjesendeve ushqimore apo tjera, kondicioner, sigurim privat dhe garazhen ne bodrum te nderteses. Uji gjithashtu eshte pa nderprerje dhe lifti me kartele qe menagjohet nga kompani private. Sistemi i nxemjes ne banese eshte me ane te energjise elekrike(me kalldaj). Cmimi i baneses 350euro. i Diskutueshem
Kontakt_Viber_Arberi
045 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »