SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shtije ne Dragodan
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
105420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer Komunes se Re (ndertues Tregtia), posedon 77m2 - me dy dhoma gjumi dhe dy banjo, kati IV.


Cmimi 1000 euro/m2 ( plus mobiljet 4000 euro)
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »