SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 84m2 kati 5-te, Bregu i Diellit
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
105481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m2, ne katin e 5-te, afer Postes se Vogel ne Bregun e Diellit. Banesa është e rehatshme dhe funksionale. Banesa ka kete perberje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 1 banjo
- koridor
- ballkon
Banesa eshte ndertim i shtetit, eshte mbindertim dhe ne proces te legalizimit. Shitet me mobilje, nuk pranohet ndrrim. Objekti nuk ka ashensor.
Qmimi është 56.000 euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »