SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall mbrapa lagjes Marigona 1
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
105485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall mbrapa lagjes Marigona 1 perball Vila Belvedere. Eshte vend i pershtatshem per ndertim shtepie dhe banim. Ka infrastrukture te kompletuar,
si ujin, kanalizimin dhe rrymen. Me dokumentacion te rregullt. Qmimi eshte 13.000 euro per ari, i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »