SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtëpin me marrveshje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
105487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia
Lokacioni:Kodra e Trimave rr.27 Nëntori Prishtinë
Posedon 3 Ari dhe 230 m2 .
Kati i parë: 2 Sallona, 1 dhomë,1 Banjo dhe 1 Shpajz.
Kati i dytë:4 Dhoma gjumi,2 banjo.
Me mundesi ndrrimi me Banesë në Pr dhe kompezim.

Kontakt: 045 811 102 -& -Viber
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
045811102
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »