SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë (kat shtëpie) me qira tek Domi I Pleqve.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë (kat shtëpie) me qira tek Domi I Pleqve.
Kati I shtëpis ka 120m2 dhe ka hyrje të veqant për në katin e II-të.
Shtëpia gjendet tek Domi I Pleqve përball minimarketit Mani.
Shtëpia ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Ballkona
2. Banjo
1. Shpajz

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »