SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
105518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te Prishtines mase Teatrit Kombetar . Shtepia i ka dy dhoma gjumi dhomen e dites nje banjo dhe balkon, Leshohet per familjar ose studente me se shumti tre persona/ Stundete por femra.
Informata rreth publikuesit
Drita
Pristina
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »