SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kati i Shtepis me Qira-Hyrje te veqant
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
105520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati i 2 me qira.
Shtepia gjindet te Shtepia e Pleqeve. Perball Minimarket Mani. 10 min kembe ka sheshin Nene Tereza, si dhe parkun e qytetit (tokbashqen).
Kati ka 120 metra2.
Sallon, kuzhin me pjesen e trepezaris, shpajz, 3 dhoma gjumi, wc, banjo komplete dhe 2 terasa.
Per rrymen, ujin dhe berllogun pergjegjes eshte qiramarresi.
Nxemja eshte me rryme. (Radiatorat ne secilen dhome).
Kati eshte i kompletuar, mirpo nese qiramarresi kerkon diqka shtes, do ta plotesojm.
Informata rreth publikuesit
lindaqosja
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »