SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Prishtine 78.18m2
Çmimi :
€799.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78.18 m²
ID e produktit :
105526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Emshir ne projektin me te mir te kompanis Lesna kompleksi Blerti
banesa eshte ne katin e 3 me pamje kah (oborri) parku dhe posedon:
2 dhoma gjumi
1 qendrim ditor
1 banjo
1 kuzhine me tryezari
1 ballkon
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
045616978
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »