SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:04
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
105536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA TE SUPER VIVA NE LAGJEN E SPITALIT
Banesa ka 59.4 m² dhe ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Me pamje nga lindja, parking e gjelbrim per rreth!
Qmimi: 43 000 euro.

Kontakti:
Tel/Viber 045 951358
049 882380
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »